UWAGA! RODZICE, UCZNIOWIE, WSZYSCY PRZYJACIELE NASI – WESPRZYJCIE NASZĄ AKCJĘ!

Nasza szkoła oficjalnie dołączyła do akcji „Szkoły Pełne Talentów”, którą organizuje Lidl!

W ramach akcji Lidla „Szkoły pełne talentów” od 05 września do 13 listopada 2022 r. klienci sieci Lidl zbierają papierowe karty nazwane na potrzeby akcji Talenciakami – z indywidualnym kodem QR. Talenciaki wydawane będą za każde 50 zł zakupów – w tym co najmniej jeden świeży owoc lub warzywo – lub za zakup produktów premiowych (produktów specjalnych), podczas dokonywania zakupów we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska.

Zebrane Talenciaki można przekazać na rzecz wskazanej przez siebie szkoły. Placówki oświatowe mogą rejestrować się na stronie sieci Lidl, w zakładce dedykowanej akcji. Na profilu szkoły widoczne będą przekazane przez uczestników akcji Talenciaki, za które placówka otrzyma nagrody w postaci sprzętu dydaktycznego, elektronicznego i sportowego.

Co trzeba zrobić, by pomóc szkole?

📌Zrób zakupy w Lidlu na kwotę 50 zł (zawierające minimum 1 owoc / warzywo) i odbierz za nie „Talenciaka” (kupon) .

📌 Przekaż „Telanciaka” naszej szkole. Można to zrobić na 2 sposoby – fizycznie (puszki znajdują się przy wejściach do szkół orzy Wilczej 4 i przy Młodzieżowej 2 oraz przedszkola) lub zeskanuj z niego kod swoim telefonem i wybierz naszą szkołę z listy.

📌 Wesprzyj nas swoim działaniem – wystarczy pamiętać o szkolnej akcji przy każdej wizycie w sieci sklepów Lidl. Dzięki Twojej pomocy nasi uczniowie będą uczyć się z wykorzystaniem ciekawych narzędzi dydaktycznych.

Akcja rusza już w najbliższy poniedziałek – 5. września – wtedy ukaże się więcej materiałów promocyjnych!

Będziemy się przypominać!

Dziękujemy!