Komunikat w sprawie wydawania jodu

Komunikat w sprawie wydawania jodu na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego.

Przyjęty plan ma charakter działania prewencyjnego, aby w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego obywatele mieli świadomość, gdzie zgłosić się po preparat. W załącznikach dokumenty dotyczące:

– punktów wydawania jodu

– ulotka i inne informacje dotyczące jodu

– zgoda rodziców.

Bardzo proszę o zapoznanie się z dokumentacją.

WAŻNE !!!

Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Brzegu Dolnym, zaleca rodzicom/ opiekunom prawnym zapoznanie się z treścią zakładki ,,JODEK POTASU ” znajdującej się na stronie internetowej naszej placówki. W zakładce znajdują się zgody na podanie tabletek – jodek potasu w dwóch wersjach:

– dla dzieci przedszkolnych i klas 1-3,

– dla uczniów klas 4-8.

Każdy rodzic zobowiązany jest do wydrukowania, wypełnienia i dostarczenia zgody do wychowawcy klasy / grupy do dnia 24 listopada 2022 roku. Papierowa wersja zgody jest dostępna w obu sekretariatach placówki.