Moje konto G Suite – instrukcja

Twoja przygoda z kontem szkolnym G Suite dla Szkół i Uczelni – dla Ciebie jako ucznia/uczennicy naszej szkoły konto to da wiele możliwości komunikacji, oraz pracy i nauki. Możliwości z których skorzystasz są bardzo szerokie, o najważniejszych z nich możesz przeczytać na tej naszej podstronie.

Jeśli chcesz zalogować się na swoje konto musisz posiadać swój adres w domenie szkolnej brzegdolny.edu.pl oraz hasło, które otrzymałeś/aś od swojego nauczyciela:

w razie problemów : admin(@)brzegdolny.edu.pl

Przykład:

Login: jan.kowalski@brzegdolny.edu.pl (ewentualnie dwa imiona)

Hasło jadnorazowe: czytaj1#

Postępuj więc wg instrukcji:

1. Wejdź na stronę: https://myaccount.google.com
  2. Kliknij: zaloguj się:
  3. Wpisz swój adres e-mail, otrzymany od nauczyciela (tak jak w przykładzie):
  4. Wpisz swoje hasło jednorazowe:
  5. Pamiętaj! Zmień hasło na swoje (zachowaj zasady bezpieczeństwa – hasło minimum 8 znaków w tym małe i duże litery oraz znaki specjalne):
  6. Brawo! Jesteś już zalogowany na swoim koncie G Suite. Koniecznie zapamiętaj swoje hasło, nikt oprócz Ciebie go nie zna!