KONSULTACJE NAUCZYCIELI

Harmonogram godzin konsultacji nauczycieli – budynek przy ulicy Młodzieżowej



LP
Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzina
Aleksander-Tęcza Małgorzatapiątek14:15 – 15:15
2.Charlęża-Gniewaszewska Aleksandraczwartek14:15 – 15:15
3.Dmytrów Krzysztofśroda14:15 – 15:15
4.Fiałkowska Joannaponiedziałek14:15 – 15:15
5.Fryga Jolantawtorek14:15 – 15:15
6.Gryga Krzysztofczwartek14:15 – 15:15
7.Grygonis Danutaśroda14:15 – 15:15
8.Jaworska Małgorzataśroda14:15 – 15:15
9.Jaworska-Kalisz Joannaczwartek14:15 – 15:15
10.Judzińska –Szpyra Dorotawtorek14:15 – 15:15
11.Karpiak Renataśroda14:15 – 15:00
12.Kokocińska Iwonaponiedziałek14:15 – 15:15
13.Kołcz Bożenaponiedziałek14:15 – 15:15
14.Kozakiewicz Aleksandraśroda14:15 – 15:15
15.Kożak Grzegorzśroda14:15 – 15:15
16.Kuczyńska Zofiaponiedziałek12:30 – 13:30
17.Kuna Wiolettawtorek14:15 – 15:15
18.Lebiedowska Jolantaponiedziałek14:15 – 15:15
19.Pawliczak Annawtorek14:15 – 15:15
20.Pietryszyn Elżbietaczwartek14:15 – 15:15
21.Płowens Małgorzataczwartek14:15 – 15:15
22.Polek Annaśroda14:15 – 15:15
23.Słowińska Wiolettaczwartek14:15 – 15:15
24.Stadnik Jolantaczwartek14:15 – 15:15
25.Szubert Dorotaponiedziałek14:15 – 15:15
26.Szulc Karolinaponiedziałek14:15 – 15:15
27.Szumilas Annaponiedziałek14:15 – 15:15
28.Tworzowska Dorotaczwartek14:15 – 15:15
29.Urbańska Joanna poniedziałek (co 2 tygodnie od 10.10.22 r.)16:00 – 17:00
30.Wilczyński Bogodarczwartek14:15 – 15:15
31.Wolska Halinawtorek (tygodnie parzyste)14:15 – 15:15

Harmonogram konsultacji nauczycieli. ZSP nr1 ul. Wilcza .

Lp.NauczycielDzień tygodnia
Godzina
Biedrzycka Wiolettawtorek14.30-15.30
Chrabąszcz Agnieszkaponiedziałek14.10-15.10
Czapczyk Anielawtorek14.15-15.15
Czerwińska Agnieszkaczwartek14.30-15.30
Jaruga Annaczwartek14.15- 15.15
Klijewska Monikaśroda14.15-15.15
Knobloch Dorotaczwartek14.15-15.15
Kochmańska Magdalenawtorek14.15-15.15
Kozioł Joannaśroda14.15-15.15
Łukojko-Bobrowska Agnieszkapiątek14.30-15.30
Martyniuk Krystynawtorek13.00-14.00
Matysek-Bursztynowicz Ewapiątek13.45-14.45
Nowak Monikawtorek14.15-15.15
Pańkowska-Czerwińska Agnieszkaponiedziałek14.15-15.15
Pastusiak Edytaczwartek14.15-15.15
Sadowska Agnieszkawtorek14.15-15.15
Styczeń Katarzynaponiedziałek14.30-15.30
Sygiel Anetaśroda14.15-15.15
Szumilas-Gidel Irminaśroda14.30- 15.30
Twaróg Tomaszczwartek14.15-15-15
Zwierzyk Kingaczwartek14.15-15.15
Żurko Kamilaśroda14.15-15.15