Podziękowania za udział w Narodowym czytaniu 2021

Podziękowania od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej p. Andrzeja Dudy za współtworzenie Narodowego Czytania 2021.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oficjalne podziękowanie za uczestnictwo w akcji Narodowego Czytania 2021.Podczas tegorocznej odsłony w ponad trzech i pół tysiąca miejsc w Polsce i na całym świecie wspólnie czytano „Moralność pani Dulskiej”. Jako wyraz wdzięczności otrzymaliśmy okolicznościowy egzemplarz dzieła Gabrieli Zapolskiej z dedykacją Pary Prezydenckiej. Pragniemy podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wspierali to wydarzenie i wzięli w nim udział. Cieszymy się, że nasza biblioteka szkolna co roku jest częścią tego pięknego przedsięwzięcia.